NOWY INDYWIDUALNY NUMER ALARMUJĄCY

Szanowni druhowie! Na wnioski jednostek OSP, Komendantów Gminnych, Urzędów Gmin, PSP alarmowanie każdej jednostki (strażaka) niebawem odbywać się będzie indywidualnym numerem alarmującym, natomiast alarmowanie numerami z końcówkami 00 ( 89-679-69-00 i 34-340-11-00 ) będzie realizowane tylko do dnia 10.12.2016. W tym celu do dnia 10.12.2016, każdy strażak w swoim telefonie do obecnego wpisu ALARM OSP (ALARM-REMIZA itp. ) musi dopisać nowy numer alarmujący zaczynający się 89-679-69-XX gdzie XX to dwie ostatnie cyfry numeru systemowego jednostki ( patrz umowa na alarmowanie §2 pkt. 1 ), OSP współpracujące bez umowy znajdą ten numer w panelu www od aktualizacji numerów ( zielone pole na niebieskim tle nr główny, na które ma dzwonić PSP aby załączyć „ciche alarmowanie” ).

nowy_nr_alarmujacy

lub tu sprawdzając dwie ostanie cyfry numeru systemowego XX  (89-679-96-XX )

dwie_ostatnie_cyfry_w_nr_systemowym

Zmieni się też sposób załączania alarmowania przez uprawnionych strażaków ( zasady alarmowania przez PSP oraz terminale GSM-T1 i SMS  się nie zmienią ). Dlatego też wszystkie uprawnione osoby do załączania alarmowania będą musiały zamienić numer załączający alarmowanie z 89-679-69-01 na 89-679-69-00 aby załączyć alarmowanie po dniu 10.12.2016 – dot. wszystkich uprawnionych do załączania alarmu członków OSP. Planowany termin zmiany alarmowania indywidualnym numerem alarmującym oraz załączania alarmu nowym numerem alarmującym wstępny termin to 10.12.2016, który zostanie potwierdzony oddzielnym komunikatem.

Osoby, które zajmują się  dopisywaniem i aktualizacją numerów telefonów komórkowych strażaków w naszym panelu www potwierdzają, że przekazali strażakom ze swojej jednostki informację o nowym indywidualnym numerze alarmującym odznaczając specjalnie do tego przygotowane pole ( pole znajduje się pod polem nr główny, na które ma dzwonić PSP aby załączyć „ciche alarmowanie” ). Jest to konieczne, ponieważ w ten sposób prowadzimy weryfikację o realizacji w/w zmian, a nie rozpoczniemy alarmowania wg nowych zasad zanim wszystkie OSP tego nie potwierdzą ( odznaczając to pole ).

pole_edytora

UWAGA!!! Po zaznaczeniu w/w pola koniecznie zatwierdź dane i prześlij do serwisu ALARMOWANIE.PL

po_zatwierdzeniu_nacisnij_przycisk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © by alarmowanie.pl 2016 Frontier Theme
Serwis @larmownie.pl wita wszystkich w nowej odsłonie!