CENNIK USŁUG


USŁUGA ALARMOWANIA NA ZAMÓWIENIE

Wychodząc na przeciw jednostkom OSP oraz Urzędom Gmin informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku istnieje możliwość zawarcia współpracy na zasadzie rocznego zamówienia usługi (podając na e-mail dane do faktury) wg obowiązujących stawek świadczenia usług tj. 13,53 zł za miesiąc usługi + jednorazowa opłata aktywacyjna 40,00 zł . Płatność z góry za 12 miesięcy na podstawie otrzymanej faktury przesłanej na wskazany adres e-mail.

USŁUGA ALARMOWANIA NA UMOWĘ

Jednostki, które chcą mieć stałą stawkę świadczenia za usługę mogą zawierać umowy na okres minimum 3 lat z obowiązującą stawką za miesiąc świadczenia usługi tj. 12,30 zł za miesiąc usługi + jednorazowa opłata aktywacyjna 20,00 zł. Płatność z góry za 12 miesięcy na podstawie otrzymanej faktury przesłanej na wskazany adres e-mail.

Usługa alarmowania obejmuje nieograniczoną ilość uruchamianych alarmów w miesiącu i limit 30-tu numerów do których serwis ALARMOWANIE.PL będzie dzwonić. Limit numerów może być poszerzony za dodatkową opłatą 1,23 zł za każde rozpoczęte 10 dodatkowych numerów. Nie naliczamy opłat za odebrane połączenia i nie obciążamy OSP (OSP które zawarły umowy przed 01.03.2013 r  z klauzulą o naliczaniu opłat też nie będą obciążane).

DZIERŻAWA TERMINALA T-1

OSP, które chcą zautomatyzować proces alarmowania strażaków i nie posiadają własnego terminala SMS nie muszą kupować drogich terminali SMS mogą skorzystać dzierżawy naszego terminala GSM-T1, który po podłączeniu do systemu zdalnego uruchamiania syreny zapewni automatyczne dzwonienie do naszego Centrum Alarmowania i uruchomienie usługi alarmowania członków OSP, w takim przypadku nie jest wymagana dodatkowa interwencja PSP poza zdalnym uruchomieniem syreny. Dzierżawę terminala GSM-T1 oferujemy w cenie 12,30 zł + jednorazowa opłata aktywacyjna 30,00 zł. Płatność za dzierżawę terminala GSM-T1 jest z góry za 12 miesięcy.

Pozostałe tematy związane z umowami, płatnościami, fakturami itp. zostały szczegółowo opisane w projektach naszych umów na usługi alarmowania, które znajdują się na naszej stronie w zakładce ZAWARCIE WSPÓŁPRACY / ZAMÓWIENIA / UMOWY / DRUKI.

Copyright © by alarmowanie.pl 2016 Frontier Theme
Serwis @larmownie.pl wita wszystkich w nowej odsłonie!